• WARSZAWSKIE ŚWIĘTO DRZEWA 2022

10 października 2022 na terenie ogrodu przyszkolnego został posadzony głóg jednoszyjkowy – sadzonka, którą otrzymaliśmy w ramach  akcji „Warszawskie święto drzewa – milion drzew dla Warszawy”. Drzewo sadzili uczniowie klasy 3S_LO

•  WARSZAWSKIE ŚWIĘTO DRZEWA 2021

15 października 2021 na terenie ogrodu przyszkolnego posadziliśmy lipy, jabłonie, jarzębiny i klony – łącznie 14 drzew, które otrzymaliśmy w ramach  akcji „Warszawskie święto drzewa – milion drzew dla Warszawy”. Drzewa sadzili uczniowie klasy 2b_SP pod opieką nauczycieli. Sadzonki umiejscowiliśmy tak, aby w przyszłości drzewa dawały cień dla placu zabaw dla najmłodszych uczniów.

•  WARSZAWSKIE ŚWIĘTO DRZEWA 2020

W dniu 9 października 2020 roku uczniowie CLXIII Liceum Ogólnokształcącego posadzili przy szkole sześć drzew w ramach 4. edycji akcji „Warszawskie Święto Drzewa – Milion drzew dla Warszawy”. Sadzonki jarząbu pospolitego i jarząbu szwedzkiego przekazał nam Zarząd Zieleni m.st. Warszawy oraz Klub Gaja.