• PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO

26.05.2021 05:38
      23 maja 2021 roku w Mistrzostawch Warszawy w dziesięcioboju, Patryk Kamionek zajął 1. miejsce, osiągając najlepszy na świecie wynik wśród juniorów młodszych w tym roku!
      W siedmioboju zwyciężyła Maja Jackiewicz.
      Dziękujemy za przygotowanie i ogromną pracę trenerowi Adamowi Boroniowi

• WZMOCNIENIE REPREZENTACJI

08.03.2021 19:32
      Na zakończonych 14 lutego 2021 roku Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, Patryk Kamionek zdobył ZŁOTY MEDAL w siedmioboju. Wygrał z dużą przewagą, co zaowocowało powołaniem do Kadry Narodowej. Takiego mamy Asa w szkole.
      Fajnie postartowali też Kuba Niedziela - 8. miejsce wśród juniorów i Maja Jackiewicz również 8. miejsce wśród juniorek młodszych.

• ŚWIETNY WYSTĘP NASZYCH LEKKOATLETÓW

28.01.2021 19:34

W dniach 23-24 stycznia 2021 roku nasi lekkoatleci zaczęli starty halowe. Byli w Lublinie na zawodach. Świetnie wystartował Patryk Kamionek. Wygrał skok w dal i bieg na 60m przez płotki. Uzyskane rezultaty to w tej chwili najlepsze wyniki w Polsce w jego kategorii wiekowej! Startowała też Maja Jackiewicz, Tomasz Szulc, Gora Wojciechowski i Woźniak Łukasz. Wszyscy wrócili z nowymi rekordami życiowymi. Brawo!

• PODZIĘKOWANIA POLSKIEGO ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI

23.12.2020 17:08
      .
      Wspaniały koniec roku! Podziękowania dla Pani Dyrektor Beaty Pajęckiej-Pluty z PZLA za zaangażowanie w szlifowanie młodych talentów lekkoatletycznych. Młodzież, która potrafi pogodzić naukę ze sportem jest dumą naszej szkoły. Młodzi ludzie mogą zawsze liczyć na wsparcie Pani Dyrektor i Kadry Pedagogicznej. Dziękujemy. Razem robimy więcej.

• SUKCES SZKOLNYCH SZTAFET

11.12.2020 19:26

8 października 2020 roku złote medale w Mistrzostwach Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych zdobyli uczniowie CLXII LO:

Dziewczęta: Maja Buksakowska, Maja Jackiewicz, Dorota Jakubowicz, Aleksandra Koper, Paulina Olbryś, Paulina Woźniak, Zuzanna Żmuda.

Chłopcy: Patryk Kamionek, Wiktor Karpiński, Michał Mazurek, Dawid Nowicki, Gaurahari Wojciechowski, Adrian Ziarek.