• SPRZĄTAMY DLA POLSKI

• 4 października 2022 klasy 1C_LO i 1D_LO wzięły dziś udział w akcji #SprzątamyDlaPolski. Przez dwie godziny uczniowie zbierali butelki, papiery i inne odpady w Lasku Bródnowskim.

Brawo Wy!

• 28. AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA POLSKA 2021

• W dniu 20 września 2021 uczniowie z klasy 2b_LO oraz  4b_SP uczestniczyli w Akcji Sprzątanie Świata 2021. Akcja ma na celu budowanie  i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i sumiennością – zebrano 13 pełnych worków śmieci. Teren przy ulicy  Turmonckiej i Suwalskiej został solidnie posprzątany. Oby efekty naszej pracy utrzymały się długo i trawniki wokół szkoły pozostały niezaśmiecone.

• 27. Akcja SPRZĄTANIE ŚWIATA POLSKA 2020

• W dniu 18 września uczniowie z klasy 2j naszego Liceum uczestniczyli w akcji "Sprzątanie Świata". Akcja ma na celu budowanie  i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. Teren wokół ogrodzenia naszej szkoły od strony ulicy Turmonckiej i Suwalskiej został solidnie posprzątany - zebrano 6 pełnych worków śmieci. Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy utrzymają się i trawniki wokół szkoły pozostaną na długo niezaśmiecone.