• WICEMISTRZ POLSKI

07.11.2023 19:18
      27 października 2023 Vladyslav Kushnir, uczeń klasy 3C_LO, na Mistrzostwach Polski WPA Juniorów w Łodzi zajął II miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc.
      Brawo Vladyslav!

• WICEMISTRZOWIE DZIELNICY - PIŁKA RĘCZNA

19.10.2023 09:21
      17 października 2023 męska reprezentacja szkoły zdobyła II miejsce w dzielnicowych zawodach piłki ręcznej. O ile srebro w przypadku dziewczyn było sukcesem, tak u chłopców pozostawiło ogromny niedosyt. Warto jednak podkreślić, że dla zdecydowanej większości zawodników (wszyscy poza Dawidem Bralskim) był to pierwszy kontakt z piłką ręczną. Zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentuje podczas przyszłorocznej rywalizacji.
      Skład: M. Fortuna, F. Kruchelski, O. Zając, M. Grabowski, D. Bralski, M. Zakrzewski, B. Cichowski, D. Gąska, Ł. Hajduga, D. Colque-Guaravia, P. Makowski, P. Musiał, K. Paliński, D. Cholewski, M. Barański, A. Wargin, B. Wichrowski, K. Walkowski.
      Trener: Aleksander Kraśnicki

• MISTRZ BOKSERSKI

19.10.2023 09:27

Filip Łysoń uczeń klasy 1B_LO zdobył tytuł Mistrza Mazowsza Młodzików w boksie na XXXVII Turnieju Bokserskim w Warszawie zorganizowanym przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski.

Brawo!

• DZIEWCZYNA NA MEDAL

19.10.2023 09:28
      Magdalena Skórnóg, uczennica klasy 3B_LO, wzięła udział w zorganizowanych przez Polski Związek Żeglarski Mistrzostwach Polski klas Olimpijskich w Pucku. Magda dwukrotnie stanęła na podium, zdobywając brązowy medal w klasie 49erFX oraz srebrny medal w klasyfikacji U-23 rywalizując w stawce utytułowanych polskich żeglarek.
      Brawo!

• SPORTOWY SUKCES

14.05.2023 08:20
      Dawid Manowski, uczeń klasy 2A_LO, wywalczył brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w judo w kategorii 60kg. Następny jego start to Puchar Europy w Bielsku Białej.