•  DO ŚWIETLICY PRZYSZŁA WIOSNA

"Witaj Wiosno! " - prace plastyczne świetlicowych grup łączonych.

• WALENTYNKOWA ŚWIETLICA

Prace plastyczne oddziału przedszkolnego i klasy 2B_SP

• MAŁA PRACOWNIA PLASTYCZNA

Prace plastyczne klasy 2B_SP

• ZIMOWA ŚWIETLICA

•  ŚWIĄTECZNA ŚWIETLICA

•  ZŁOTA KACZKA

21 listopada 2023 dzieci w świetlicy poznały kolejną warszawską legendę.

•  KONKURS - WIELKANOCNA PISANKA

5 kwietnia 2023 nastąpiło uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród dla wszystkich uczestników konkursu. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu !

•  ŚWIĄTECZNA PRACOWNIA PLASTYCZNA

Wystawa prac konkursowych "WIELKANOCNA PISANKA". Uczniowie klas I-III SP oraz grupy "0" wykonali piękne prace. Zobaczcie sami!

•  MAŁA PRACOWNIA PLASTYCZNA

Kolorowe wazony w wykonaniu najmłodszych dzieci_SP

•  MAŁA PRACOWNIA PLASTYCZNA

Kolorowe Pawie w wykonaniu najmłodszych dzieci_SP

•  PRZEDSTAWIENIE - KOPCIUSZEK

•  ŚWIĄTECZNA PRACOWNIA PLASTYCZNA

Dzieci ze świetlicy życzą wesołych Świąt!

•  MIKOŁAJKOWA PRACOWNIA PLASTYCZNA

•  ŚWIETLICOWA PRACOWNIA PLASTYCZNA

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas 3A_SP i 4A_SP przygotowali piękne herby.

•  SOLNA PRACOWNIA PLASTYCZNA 2

19 października 2022, na zajęciach świetlicowych, uczniowie z klas 2A_SP, 1B_SP i 4B_SP wykonali masę solną, barwili ją, mieszali kolory, a na końcu ulepili piękne prace.

•  JESIENNA PRACOWNIA PLASTYCZNA

12 października 2022, na zajęciach świetlicowych, uczniowie z klas 2A_SP i 4B_SP wykonali wspólną pracę plastyczną za pomocą literowych stempli z ziemniaków.

•   JESIENNA PRACOWNIA PLASTYCZNA

PO BESKIDZIE BŁĄDZI JESIEŃ - prace plastyczne wykonane przez dzieci z klasy 1A_SP, 4C_SP i 3B_SP

•  CIEKAWA PRACOWNIA PLASTYCZNA

„Znaki drogowe koło mojego domu" - prace wykonali uczniowie klasy 3A_SP i 4A_SP w ramach „Tygodnia bezpiecznego powrotu do szkoły" w świetlicy szkolnej.

•  DZIEŃ ZIEMI

Z okazji Dnia Ziemi dzieci ze świetlicy uczestniczyły w sprzątaniu terenu wokół szkoły. Jedna z uczennic przygotowała ciekawą prezentację na temat tego jak możemy dbać o środowisko. Przygotowaliśmy również i malowaliśmy skrzynki pod wysiew roślin.

•  WIELKANOC W ŚWIETLICY

13 kwietnia 2022 dzieci wykonały świąteczne wianki.

•  CIEKAWA PRACOWNIA PLASTYCZNA

7 kwietnia 2022 na świetlicowych warsztatach plastycznych w klasie 3A_SP i 3B_SP zagościły koty i myszki.

•  WARSZTATY ŻYWIENIOWE 2

Słodka przekąska-wafle, w wykonaniu klasy 3A_SP i 3B_SP, inspirujące doświadczenie, dzieci odkrywają swoje talenty kulinarne w ramach zajęć świetlicowych 30.03.2022!

•  WARSZTATY ŻYWIENIOWE

24 marca uczniowie SP379 uczestniczyli w warsztatach żywieniowych prowadzonych przez dietetyka Beatę Cieślińską. Dzieci poszerzyły wiedzę żywieniową oraz przygotowały zdrowy posiłek.

•  WARSZTATY TEATRALNE

16 marca 2022 uczniowie klas 3B_SP i 1A_SP napisali scenariusz bajki o zwierzątkach, które wybierały się na zakupy. Było mnóstwo dobrej zabawy, a na końcu oczywiście gromkie brawa!

•  KWADRATOWA PRACOWNIA PLASTYCZNA

9 marca 2022 na świetlicy dzieci z klasy 3A_SP i 3B_SP przeniosły się do świata Minecraft. Stworzyły piękne prace z wykorzystaniem rożnej wielkości kwadratów.

•  NIEWIEŚCIA PRACOWNIA PLASTYCZNA

8 marca 2022, na zajęciach świetlicowych, przy dobrej herbatce dziewczynki z klasy 3A_SP i 3B_SP wykonały piękne etui na swoje telefony lub kredki.

•  JESIENNA PRACOWNIA PLASTYCZNA

20 października 2021 na zajęciach świetlicowych dzieci z klas trzecich tworzyły prace plastyczne na szaro-bure dni.

•  EKOLOGICZNA ŚWIETLICA

13 października 2021 na zajęciach świetlicowych klasa 2A_SP wzięła udział w programie edukacyjnym ,,Filtrujemy dla Bałtyku”. Jego celem jest zwrócenie uwagi na problem współczesnego świata - wszechobecny plastik. Wierzymy, że naturalna ciekawość świata, wrażliwość i empatia cechująca wiek dziecięcy sprawią, że dobro Bałtyku i mieszkających w nim stworzeń przekona dzieci do zmiany nawyków już od najmłodszych lat.

•  CIEKAWE ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

5 października 2021 na zajęciach świetlicowych klasa 3A_SP, za sprawą p. Emilki, robiła pyszne kanapki i sok z pomarańczy.

•   TYDZIEŃ KOŁA • TYDZIEŃ KROPKI

Zobacz, co robiliśmy 21 września 2021 na zajęciach świetlicowych.