• Szanowni Państwo!

   Jeżeli fakt powrotu uczniów klas 1-3 do nauczania stacjonarnego od 18.01, zostanie oficjalnie potwierdzony, prosimy o wpłaty abonamentowe zgodnie z przesłaną tabelą abonamentową na miesiąc styczeń.

   Prosimy o dokonywanie wpłat do 20 stycznia. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 512 278 034 lub pod adresem mailem zs128pbgastro@gmail.com.

   Przed dokonaniem przelewu prosimy o kontrolę salda obiadowego dziecka na stronie e-stołówka (odliczenie ewentualnej nadpłaty lub uregulowanie zaległości). Nadpłaty wynikające z odwołań nie przechodzą automatycznie w systemie na poczet dni kolejnego miesiąca abonamentowego.

   Odwołania można zgłaszać również SMS-owo (nie telefonicznie) na numer 512 278 034.

   PROSIMY ZGŁASZAĆ ODWOŁANIA RÓWNIEŻ ZWIĄZANE Z KWARANTANNĄ, WYCIECZKAMI SZKOLNYMI PRZEZ APLIKACJĘ LUB SMS-em NAJPÓŻNIEJ DO GODZ. 9.00 DNIA NIEOBECNOŚCI. PO TEJ GODZINIE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA ODWOŁANIA - POSIŁEK DLA DZIECKA ZOSTANIE PRZYGOTOWANY.

   PB GASTRO

  • Szanowni Państwo,

   w związku z zamknięciem placówek oświatowych do 29.11.2020 informujemy o możliwości odbioru osobistego opłaconych posiłków.

   Chęć odbioru prosimy zgłaszać do 08.11.2020
   drogą SMS-ową na numer telefonu 512 278 034
   w treści wpisując:
   ODBIÓR OSOBISTY - NUMER SZKOŁY, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA

   Planowane godziny odbioru to 12:00-14:00

  • WAŻNE - INFORMACJA DLA OSÓB Z ODWOŁANIAMI W MIESIĄCU MARZEC

   Wszystkie osoby, które mają nadpłatę na koncie obiadowym dziecka, wynikające z odwołań z miesiąca marca, prosimy o PILNY KONTAKT na adres mail

   zs128pbgastro@gmail.com

   z wyraźną deklaracją, że dziecko będzie korzystało z posiłków/ nie będzie korzystało. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 sierpnia! Informacje potrzebne nam są do uzbrojenia systemu e-stołówka i odblokowania możliwości korzystania z posiłków od 2 września. W odpowiedzi otrzymacie Państwo indywidualne rozliczenie konta obiadowego.

   PB GASTRO