• AKCJA ŻONKILE 2021

• Dzieci z oddziału przedszkolnego w SP379 wzięły udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile 2021, aby upamiętnić wybuch powstania w getcie warszawskim 19 kwietnia 1943 roku. Wykonały papierowe żonkile – symbol tego, że łączy nas pamięć o powstaniu i jego bohaterach.

• PRZEDSZKOLAKI i PACYNKI

• W dniu 10 marca 2021 roku oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 379 pogłębiał swoją wiedzę na temat sztuki teatralnej. Chętne dzieci zorganizowały przedstawienie, w którym brały udział pacynki wykonane przez dzieci.

• PRZEDSZKOLAKI i WALENTYNKI

• PRZEDSZKOLAKI i WESOŁE ZABAWY NA ŚNIEGU

• Korzystając z zimowej aury przedszkolaki oddawały się zimowemu szaleństwu na boisku szkolnym. Było toczenie kul śniegowych, lepienie bałwana i rzucanie się śnieżkami. Było mroźnie, ale wesoło i radośnie.

• PRZEDSZKOLAKI i MASKI KARNAWAŁOWE

• 4 stycznia 2020 roku dzieci z oddziału przedszkolnego SP379 podczas zajęć własnoręcznie wykonały maski karnawałowe. Wycinały, wyklejały i ozdabiały je według własnych pomysłów. Powstały piękne i kolorowe maski, idealne na bal karnawałowy dla dzieci.

• PRZEDSZKOLAKI i NOWY ROK

•

30 grudnia 2020 roku przedszkolaki zapoznały się ze zwyczajami obchodzenia Sylwestra i witania Nowego Roku w różnych częściach świata. W nadchodzącym 2021 roku życzą wszystkim duuużo zdrowia!

• PRZEDSZKOLAKI i MIKOŁAJ

• GRUDNIOWE REKREACJE PRZEDSZKOLAKÓW NA SALI GIMNASTYCZNEJ

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• 25 listopada 2020 roku w zerówce świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy z nas wyjątkowo w tym dniu przyniósł do szkoły swojego ulubionego misia. Poznaliśmy historię pluszowego misia, obejrzeliśmy misiowe filmy. Potem były zabawy, piosenki i ciekawe zajęcia plastyczne.

• NAJPIĘKNIEJSZY KOTYLION NIEPODLEGŁOŚCIOWY

• Z okazji Święta Niepodległości dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 379 wykonały kotylion w ramach akcji zorganizowanej przez Przedszkole nr 94.