•  ZIELONA SZKOŁA SP 2024 - aToMy

Projekt: " Twórcze zabawy z muzyką - bawię się, w zabawie tworzę, w tworzeniu realizuję się". Projekt realizowany jest w SP 379 w Warszawie. Piosenka autorska wykonana przez szkolny zespół muzyczny: "aToMy - św. Józefa" , którego założycielem i opiekunem jest Mariusz Świdowicz.
    ideo: Adam Rudnicki, skyboyvideoproduction@gmail.com
    Produkcja muzyczna: Mr. Friendly Studio
    Aranżacja muzyczna: Adam Bohdanowicz

•  ZWALCZ NUDĘ - wg aToMy

16 czerwca 2024 zespół "aTOMy" wziął udział w projekcie organizacji pozazrządowych "Południowo-Praskie Prezentacje". W Parku Obwodu Praga AK, na stoisku Kęgu "Centrum Pragi" Stowarzyszenia Szarych Szeregów, dziewczęta mogły prezentować swoje umiejętności wokalne. O godz. 15.40 zostały zaproszone na scenę główną, gdzie w koncercie pt. "Zwalcz Nudę" zaśpiewały swoje najnowsze piosenki: "Dziś Jutro Pojutrze", "Tu i Teraz", "Ty tylko powiedz słowo".

•  aToMy - NA PIKNIKU

•  aToMY - DLA MAMY ( i TATY )

•  aToMy - TU i TERAZ