• SREBRNA SZKOŁA AKTYWNIA TURYSTYCZNIE

21.04.2023 15:29

15 kwietnia 2023 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez MFO PTTK: VI edycji konkursu „Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie” oraz III Mazowieckiego Internetowego Konkursu Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej. Konkursy odbyły się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego. Uczestnicy Konkursu oraz ich opiekunowie otrzymały dyplomy i nagrody, które ufundowane zostały przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Zarząd Główny PTTK oraz Mazowieckie formum Oddziałów PTTK:

- CLXII Liceum Ogólnokształcące uzyskało tytuł i prawo używania logo "Srebrna Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2022". Szkoła otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł.

- Szkoła Podstawowa nr 379 uzyskała wyróżnienie i prawo używania logo "Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2022".

- Jakub Śliwowski i Helena Wypych zajęli IV miejsce w III Mazowieckim Internetowym Konkursie Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej.

- Julianna Bieniek, Marta Gągor, Bartosz Krysiak i Wiktor Redziński zajęli V miejsce w III Mazowieckim Internetowym Konkursie Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej.

Gratulujemy!

• III MAZOWIECKI INTERNETOWY KONKURS WIEDZY TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEJ

10.12.2023 07:50
      1 kwietnia 2023 (sobota) uczniowie klas turystycznych  wzięli udział w III Mazowieckim Internetowym Konkursie Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej. Organizatorem Konkursu jest Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK. Uczniowie rozwiązywali test krajoznawczy, test wiedzy turystyczno-topograficznej i rozpoznawali obiekty krajoznawcze z terenu województwa mazowieckiego. Najwyższe wyniki uzyskali: Kuba Śliwowski 1e_LO, Helena Wypych 1e_LO. Pozostali uczestnicy Konkursu również spisali się na 6!
      Gratulacje!

• RAJD ZAW-OR 2023

01.04.2023 18:08
      W niedzielę, 26 marca członkowie MKT wzięli udział w XLVII Rajdzie na Orientację "ZAW-OR 2023" w Józefowie. Celem marszu zorganizowanego przez HKT "TREP" PTTK było uczczenie 80. rocznicy akcji pod Arsenałem.
      Na trasie TU 7. miejsce zajął Jakub Dąbrowski, a nasz opiekun pani Beata Pluta była najlepsza na trasie TP.
      Do zobaczenia na trasie!

• RAJD - TRIP Z DREPTUSIEM

11.11.2022 18:30
      11 listopada 2022 członkowie MKT wzięli udział w XXII TRIP z Dreptusiem na trasie nr 125 - Plac Wilsona i Fort Sokolnickiego.
      Jakub Dąbrowski zajął 1. miejsce.
      Gratulacje!