• Rajd na Orientację - XIII InO z Niepoślipką

11.10.2020 14:02

20 września 2020 roku członkowie MKT wzięli udział w zawodach na orientację, które KInO Stowarzysze zorganizował w lasach Zielonki Bankowej. Swoje umiejętności sprawdzaliśmy na trzech etapach i tzw. dojściówce. Najlepszy wynik uzystał Kacper i Karolina - III miejsce w kategorii TP.

• Rajd na Orientację - Zima na Pradze

11.10.2020 14:03

W sobotę, 8 lutego 2020 roku członkowie Międzyszkolnego Koła Turystycznego wzięli udział w marszu na orientację „XXIV Zima na Pradze” zorganizowanym przez HKT TREP PTTK. Turystów tradycyjnie zaproszono do Parku Skaryszewskiego. Na starcie otrzymaliśmy kolorową mapę z naniesionymi punktami kontrolnymi. Naszym zadaniem było odszukanie jak największej ilości punktów w ciągu 60 min. Na mecie otrzymaliśmy dyplomy uczestnictwa i słodkie cukierki Wedla.

• Rajd na Orientację - ORIENT

11.10.2020 14:03

W niedzielę, 5 stycznia 2020 roku członkowie Międzyszkolnego Koła Turystycznego wzięli udział w XLIII Rajdzie na Orientację „ORIENT 2020”. W młocińskim lesie punkty kontrolne rozstawił HKT „TREP” PTTK Warszawa Praga. Na czterokilometrowej trasie organizator zastawił na nas kilka pułapek. Najpierw trzeba było policzyć „tabliczki informacyjne” na Linii Obowiązkowego Przejścia (LOP). Później musieliśmy znaleźć  leśne jeziorko bez wody i resztki paśnika dla zwierząt.  Na koniec liczyliśmy odległość i azymut między punktami. Było zimno, ale na mecie czekały na nas batony i ciepła herbata.

• Rajd na Orientację - ChoInO

11.10.2020 14:03

W sobotę 21 grudnia 2019 roku gościliśmy w szkole uczestników  rajdu na orientację o świątecznej nazwie „ChoInO”. Podczas rozpoczęcia członkinie Międzyszkolnego Koła Turystycznego  Maja i Kaja otrzymały pierwszą Odznakę InO, a Natalia - uprawnienia Organizatora InO. Jako że niedługo Święta, organizatorzy z Klubu InO Stowarzysze przy OM PTTK przygotowali trzy przedświąteczne trasy. Wszyscy członkowie MKT szukali na terenie Bródna punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie TP w kształcie choinki. Na mecie  czekał na nas słodki poczęstunek.