• TRInO w CYTADELI

23.04.2022 20:06
      9 marca 2022 uczniowie klasy 3J_LO oraz 3K_LO na terenie Cytadeli Warszawskiej wzięli udział w Turystyczno-Rekreacyjnej Grze na Orientację. Potem obejrzeli ekspozycję w Muzeum X Pawilonu a także poznali najważniejsze wydarzenia i postacie, związane z powstaniem styczniowym. Barwna opowieść przewodnika i historyczne miejsce zrobiły na licealistach duże wrażenie.

• Rajd - XII ChoInO

23.04.2022 20:02
      18 grudnia 2021 wzięliśmy udział w XII ChoInO, który odbył się w Lasku na Kole. Na przedświąteczne spotkanie miłośników orientacji zaprosił nas KInO Stowarzysze. Choć nie było tradycyjnego łamania się opłatkiem, spacer na świeżym powietrzu sprawił nam dużą radość 🎄

fot. B.Pluta

fot. A.Krochmal

• JAK ZORGANIZOWAĆ CIEKAWE WYDARZENIE TURYSTYCZNE ?

23.04.2022 20:06
      1 grudnia 2021 klasa 1C_LO uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielem Komisji Imprez na Orientację Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Pan Dariusz Mazurek opowiadał, jak tworzy mapy, projektuje odznaki i organizuje zawody na orientację. Przestawił też założenia swojego projektu „Turystycznej Rodzinnej Imprezy Plenerowej” i zaprosił do wspólnego zwiedzania Polski z Dreptusiem.

• RAJD - XV JESIEŃ IDZIE

23.04.2022 20:04

20 listopada 2021 członkowie Międzyszkolnego Koła Turystycznego wzięli udział w XV Rajdzie na Orientację im. Maćka Ostrowskiego „Jesień Idzie"

Do pokonania mieliśmy trasę o nazwie „Potok do kwadratu” w kategorii TP (trasa dla początkujących). Trasa przebiegająca w Dolince Służewieckiej, nieopodal Służewieckiego Domu Kultury dała nam dużą dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

Z ostatniej chwili -  🏆 pierwsze miejsce zajęły H. Potomski 1c_LO i W. Ratajewska 3e_LO. Gratulujemy!

Zapraszamy na kolejny rajd!