• SZLAKIEM FRYDERYKA CHOPINA

19.09.2023 08:23

15 września 2023 uczniowie klas 2d_LO, 2s_LO 3c_LO i 4b_LO wzięli udział w wycieczce krajoznawczej. Odwiedzili Kampinoski Park Narodowy, gdzie przewodniczka z Centrum Edukacji KPN zapoznała ich z florą i fauną Kampinosu, a szczególnie ze zwyczajami łosi i wilków. Następnym punktem był dom urodzenia Fryderyka Chopina i park w Żelazowej Woli. W drodze do Warszawy licealiści obejrzeli zabytkowy kościół pw. św. Rocha w Brochowie, gdzie ochrzczony został Fryderyk Chopin. Wokół bazyliki uczniowie klasy 3c o profilu turystycznym zrealizowali obowiązkowe na każdej wycieczce TRInO.

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

19.09.2023 08:20

Jak co roku  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Akcji Sprzątanie Świata. Tym razem w akcji wzięli udział licealiści z klasy 1D i 3B.  Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i sumiennością, teren przy ulicy Turmonckiej i Suwalskiej został rzetelnie posprzątany. Oby efekty ich pracy utrzymały się i trawniki wokół szkoły pozostały niezaśmiecone.

• DZIEWCZYNA NA MEDAL

17.09.2023 14:59
      Magdalena Skórnóg, uczennica klasy 3B_LO, wzięła udział w zorganizowanych przez Polski Związek Żeglarski Mistrzostwach Polski klas Olimpijskich w Pucku. Magda dwukrotnie stanęła na podium, zdobywając brązowy medal w klasie 49erFX oraz srebrny medal w klasyfikacji U-23 rywalizując w stawce utytułowanych polskich żeglarek.
      Brawo!

• NOWY MISTRZ

13.09.2023 20:56
      10 września 2023 Rafał Horoszko 1S_LO, wygrał bieg na 110m przez plotki (17,62s) na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w Olsztynie. Rośnie nam nowy Patryk Kamionek :)
      Brawo!
    • AWANS ZAWODOWY

12.10.2023 22:54

6 września 2023 odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania nauczycielom Dzielnicy Targówek. W tym gronie znaleźli się nasi nauczyciele: Angelika Markowska, Barbara Rokicka i Paweł Oracz.

Tydzień wcześniej decyzję o nadaniu stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego odebrali: Milena Szymańska i Adam Kamiński.

Gratulujemy i życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy!