• UMYSŁ TARGÓWKA

16.12.2023 14:44
      II Mikołajkowa Olimpiada "UMYSŁ TARGÓWKA". Rozmowy na najwyższym szczeblu z ekipą Mikiego. Wybór członków Rady Nadzorczej. Bardzo trudna i zacięta rywalizacja. Wspaniałe przerywniki artystyczne.
      I mamy to!!! Uratowaliśmy święta! Uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce.

• LEKCJA W MUZEUM

14.12.2023 10:05
      Uczniowie klasy 3B_LO odwiedzili 12 grudnia 2023 Muzeum Historii Medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczyli w lekcji anatomii obserwując pokaz multimedialny w technologii 3D, obejrzeli kolekcje historycznych obiektów związanych z wybitnymi przedstawicielami uczelni medycznej oraz poznali historię farmacji.
    • NIEZWYKŁY TALENT

13.12.2023 19:53
      Gabriela Rychel, uczennica klasy 3C_LO, wraz ze swoim zespołem Jazgot Senior zdobyła 1. miejsce trzeci raz z rzędu w tym półroczu w kategorii formacje modern. Gabrysia wygrała również w kategorii solowej w turnieju Mazovia Dance Festival.
      Gratulujemy!
    • WARSZTATY CHEMICZNE

03.12.2023 13:45
      29 listopada 2023 uczniowie klasy 3b_LO w Warszawskim Domu Technika NOT wzięli udział w warsztatach laboratoryjnych z chemii. Tematem przewodnim zajęć były reakcje w roztworach wodnych tj. straceniowe, zobojętniania, hydroliza soli czy badanie odczynu wodnych roztworów zwiazków nieorganicznych.
      To były bardzo ciekawe warsztaty.

• WIELKI SUKCES FILIPA

30.11.2023 20:36

Filip Łysoń uczeń klasy 1B_LO zawodnik Klubu Bokserskiego "Garda Marki" uczestniczył w dniach 21-26 listopada 2023 w Międzynarodowym Bokserskim Pucharze Polski w Ciechocinku. W turnieju uczestniczyło 421 zawodników Filip reprezentując województwo mazowieckie dotarł do ćwierćfinału zawodów w kategorii 57kg U-15.