• MIKOŁAJKI W KINIE

08.12.2022 06:37
      6 grudnia 2022 klasa 3b_SP wybrała się do Multikina Targówek na film ,Świąteczna niespodzianka". Po powrocie do szkoły na dzieci czekały kolejne atrakcje. Losowały zawieszki świąteczne z masy solnej, przygotowane wcześniej przez koleżanki i kolegów.Tego dnia każdy z nas poczuł się Świętym Mikołajem.

• CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

06.12.2022 17:39
      Przygotowania do Mikołajek oraz nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w klasie 1A_SP w dniu 6 grudnia 2022

• MIKOŁAJKI 2022 W KLASIE 2A_SP

06.12.2022 18:36
      Uśmiechy dzieci bezcenne :)

• MIKOŁAJKI w 1A_SP

15.12.2022 18:28
      Mikołajki to święto, na które czekają wszystkie dzieci. 5 grudnia uczniowie klasy 1B SP zrobili prace plastyczne przedstawiające Mikołaja. Potem spotkali się z Reniferkiem, który zapowiedział przybycie Św. Mikołaja. 6 grudnia 2022 dzieci były w kinie na filmie Świąteczna niespodzianka. Po powrocie na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka - worek prezentami od Św. Mikołaja.

• PODIUM DLA KOSZYKAREK

06.12.2022 16:51

Zdobywamy 3. miejsce w koszykówce podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulacje dla dziewcząt reprezentujących Szkołę Podstawową nr 379 i dla trenera Mariusza Łukaszewicza!

Dziękujemy wszystkim za wspaniały doping podczas gry.

• SPOTKANIE Z PISARKĄ

08.12.2022 06:28
      2 grudnia 2022 uczniowie klasy 3b_SP zostali zaproszeni do Biblioteki nr 40 dla Dzieci i Młodzieży na spotkanie z autorką książek panią Barbarą Gawryluk. Na spotkaniu młodzi czytelnicy dowiedzieli się, że wszystkie książki p. Gawryluk zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Trzecioklasiści, bardzo zadowoleni ze spotkania, chcieliby przeczytać książki poznanej autorki.

•  ANDRZEJKI 2022

02.12.2022 16:29

30 listopada 2022 klasa 1a_SP obchodziła klasowe Andrzejki. Podobno w tym dniu sprawdzają się wszystkie wróżby i przepowiednie. Według dawnych wierzeń noc świętego Andrzeja miała szczególną moc. Tej nocy bowiem, można było poznać swoją przyszłość. W czasach obecnych, Andrzejki są wspaniałą okazją do wspólnych wesołych zabaw, a wróżby traktowane są z przymrużeniem oka. Uczniowie bawili się doskonale, obejrzeli również film edukacyjny opowiadający o Andrzejkowych tradycjach. Zabawy, radości i uśmiechu było bardzo dużo. Czy nasze wróżby się spełnią? Czas pokaże ...

Andrzejkowe zabawy były również w klasie 3b_SP. Dzieci przypomniały sobie tradycje i obrzędy andrzejkowe. Były wróżby i zabawa przy muzyce.

Także każdy uczeń 1b_SP z niecierpliwością losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, poznawał znaczenie wylosowanego koloru, losował wróżby przepowiadające przyszłość. Dużym powodzeniem cieszyły się cukierki z wróżbami. Dzieci wystawiały też buty za próg i rzucały nimi, aby sprawdzić, czy spełnią się ich marzenia. Zabawa dostarczyła dzieciom wiele śmiechu i radości!

Andrzejki w klasie 2A_SP - konkursy, wróżby i super zabawa!

•  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

29.11.2022 13:39
      Klasa 1A_SP i 3A_SP 25 listopada świętowały Dzień Pluszowego Misia. W tym roku przypada 120 rocznica wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. Uczniowie zapoznali się z historią maskotki. Za sprawą telewizyjnych bajek i programów dla dzieci grono znanych misiów stałe się powiększa. Są one też bohaterami książek dla dzieci, piosenek i filmów. A poza tym, miś to ulubiona zabawka wszystkich dzieci!

• SPOTKANIE Z NIEZNAJOMYM

27.11.2022 20:31
      23 listopada 2022 roku w klasie 1A_SP odbyło się spotkanie z przedstawicielem Straży Miejskiej w Warszawie na temat "Spotkanie z nieznajomym". W czasie spotkania uczniowie dowiedzieli się co to jest zaufanie, udawany uśmiech, osoba nieznajoma czy dobry wygląd. Uczniowie aktywnie i z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach, zadawali mnóstwo pytań oraz udzielali odpowiedzi na poruszane tematy, np.: Komu można zaufać? Czy od obcych możemy przyjmować prezenty? Czy można otworzyć drzwi osobie nieznajomej, gdy jesteśmy sami w domu? Czy można wsiąść do obcego samochodu prowadzonego przez nieznajomego?
      Uczniowie klasy 1A_SP już wiedzą na co trzeba zwrócić uwagę, żeby czuć się bezpiecznie.

•  ODPOWIEDZIALNI ZA ZWIERZAKI

25.11.2022 07:19
      23 listopada 2022 klasę 3b_SP odwiedziła funkcjonariuszka Straży Miejskiej. Spotkanie pod nazwą "Jestem przyjacielem zwierząt" dotyczyło opieki nad domowymi pupilami. Dzieci chętnie rozmawiały o miłości do swoich zwierząt, a także o obowiązkach, które spoczywają na właścicielach.
    • Konkursu „Orzeł Targówka 2020”

• 24 czerwca 2020 roku odbyła się gala Konkursu „Orzeł Targówka”.  Jest to konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z Targówka. Laureatami zostają młodzi ludzie, osiągający najlepsze wyniki w nauce. W tym roku gala konkursu, odbyła się w formule transmisji online. Laureatka ze Szkoły Podstawowej nr 379 im. Szarych Szeregów „Orłów Targówka 2020” została Kinga Gzocha uczennica klasy 8.

• Fotorelacja -zdalne nauczanie (11 marca - 26 czerwca 2020)