• MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

01.11.2021 18:49

Patryk Kamionek 29 lipca 2021 roku został mistrzem Polski Juniorów Młodszych w skoku w dal z wynikiem 6.98 m
      Maja Jackiewicz zdobyła brązowy medal w siedmioboju.

Gratulujemy medalistom oraz trenerowi Adamowi Boroniowi!

• MINIMUM KWALIFIKACYJNE

01.11.2021 18:53
      28 czerwca 2021
      Zrobił to!!!! 13.87 na 110m przez płotki to wypełnione minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów. Patryk Kamionek mając 16 lat będzie rywalizował z 18 i 19 latkami 😍😍😍 Pękamy z dumy!

• MISTRZOSTWA WARSZAWY

01.11.2021 19:03
      Wyniki z Mistrzostw Warszawy 29-30 maja 2021

Skok o tyczce - 1 miejsce Patryk Kamionek Kamionek, 2 miejsce Gaurahari Wojciechowski
      Pchnięcie kulą - 2 miejsce Kuba Michałek, 3 miejsce Gaurahari Wojciechowski
      Rzut oszczepem - 3 miejsce Patryk Kamionek
      Rzut dyskiem - 2 miejsce Patryk Kamionek

Z PAMIĘTNIKA TRENERA
      "Drugi dzień zawodów za nami. Zaczęliśmy sztafetami, które średnio nam się udały. Mimo to chłopaki raczej zapewnili sobie miejsce punktowane w Mistrzostwach Polski. Później był festiwal w życiówek w biegach płotkarskich, gdzie dobre, wielobojowe wyniki uzyskali Niedzielek 16.0 (z wiatrem 15.90) i Mikołajek - 15.98. Do tego życiówki Maćka i Paulinki. Później życiówki w rzucie dyskiem (na zdjęciu) - 42.64 Patryka, to bardzo dobry wielobojowy wynik. W międzyczasie medal w skoku wzwyż zdobyła Maja, a zakończenie kolejną niespodziankę zrobił Gucio. Liczyłem na 23.30, wyszło 22.96 na 200m. Nieco wczesniej dobry bieg Łucji na 200m i medal Kordiana w rzucie dyskiem. Ola też się postarała, ale na medal nie wystarczyło. Cieszy udział sztafety dziewcząt młodziczek.
      Naliczyłem w tym sezonie 100 nowych rekordów życiowych".

• PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO

26.05.2021 05:38
      23 maja 2021 roku w Mistrzostawch Warszawy w dziesięcioboju, Patryk Kamionek zajął 1. miejsce, osiągając najlepszy na świecie wynik wśród juniorów młodszych w tym roku!
      W siedmioboju zwyciężyła Maja Jackiewicz.
      Dziękujemy za przygotowanie i ogromną pracę trenerowi Adamowi Boroniowi

• WZMOCNIENIE REPREZENTACJI

08.03.2021 19:32
      Na zakończonych 14 lutego 2021 roku Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, Patryk Kamionek zdobył ZŁOTY MEDAL w siedmioboju. Wygrał z dużą przewagą, co zaowocowało powołaniem do Kadry Narodowej. Takiego mamy Asa w szkole.
      Fajnie postartowali też Kuba Niedziela - 8. miejsce wśród juniorów i Maja Jackiewicz również 8. miejsce wśród juniorek młodszych.