• #ZACZNIJODLEKKIEJ

• 18.06.2023 18:42
      • 15 czerwca 2023 w naszej szkole odbył się piknik lekkoatletyczny pod hasłem #zacznijodlekkiej pod patronatem Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Gościliśmy uczniów Szkoły Podstawowej 344, Szkoły Podstawowej nr 356, Szkoły Podstawowej 368, Szkoły Podstawowej 398. Uczestnicy zapoznali się z takimi dyscyplinami jak rzut oszczepem, skok o tyczce, skok wzwyż, bieg przez płotki, start niski z bloków startowych. Pogoda dopisała więc wszyscy świetnie się bawili a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom i wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc!

• Konkursu „Orzeł Targówka 2020”

• 24 czerwca 2020 roku odbyła się gala Konkursu „Orzeł Targówka”.  Jest to konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z Targówka. Laureatami zostają młodzi ludzie, osiągający najlepsze wyniki w nauce. W tym roku gala konkursu, odbyła się w formule transmisji online. Laureatka ze Szkoły Podstawowej nr 379 im. Szarych Szeregów „Orłów Targówka 2020” została Kinga Gzocha uczennica klasy 8.

• Fotorelacja -zdalne nauczanie (11 marca - 26 czerwca 2020)