• KONKURS LOGOPEDYCZNY

• 25.03.2023 18:41
      • Uczniowie  ze Szkoły Podstawowej nr 379 im. Szarych Szeregów – Karol Sielczak  oraz Oliwier Snawadzki w dniu: 17.03.2023 roku wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Logopedycznym pt.” Mistrz giętkiego języka”, który odbył się w szkole Podstawowej nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie.
        Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz wsparciu nauczycieli chłopcy recytowali wiersz „Kaczka Dziwaczka” autorstwa Jana Brzechwy oraz „Pstryk” autorstwa Juliana Tuwima. Opanowanie wierszy było nie lada wyzwaniem, ale ostateczny występ przebiegł doskonale. Chłopcy dzięki swoim zdolnościom recytatorskim, wspaniałej dykcji oraz ekspresji, dali prawdziwy popis dolności artystycznych. Chłopcy zostali wyróżnieni dyplomami i książkami z wierszami Juliana Tuwima, ilustrowanymi przez znanego rysownika Jana Marcina Szancera.
        Dla uczestników finału Robert Tondera – aktor Teatru Rampa poprowadził warsztaty recytatorskie. Podczas nich dzieci dowiedziały się ile osób jest potrzebnych, aby mógł powstać najmniejszy teatr świata. Rozmowy były przeplatane zabawami oddechowymi i fonacyjnymi. Pan Robert nawiązał wspaniały kontakt z dziećmi angażował je do różnych zabaw i aktywności.
        Wróciliśmy  pełni optymizmu i radości, że mogliśmy zaprezentować nasze umiejętności poza murami naszej szkoły.
        Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
        Dziękujemy rodzicom oraz nauczycielom za trud i zaangażowanie włożone w edukację chłopców.

• Konkursu „Orzeł Targówka 2020”

• 24 czerwca 2020 roku odbyła się gala Konkursu „Orzeł Targówka”.  Jest to konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z Targówka. Laureatami zostają młodzi ludzie, osiągający najlepsze wyniki w nauce. W tym roku gala konkursu, odbyła się w formule transmisji online. Laureatka ze Szkoły Podstawowej nr 379 im. Szarych Szeregów „Orłów Targówka 2020” została Kinga Gzocha uczennica klasy 8.

• Fotorelacja -zdalne nauczanie (11 marca - 26 czerwca 2020)