•  ANDRZEJKI 2022

• 02.12.2022 16:29

• 30 listopada 2022 klasa 1a_SP obchodziła klasowe Andrzejki. Podobno w tym dniu sprawdzają się wszystkie wróżby i przepowiednie. Według dawnych wierzeń noc świętego Andrzeja miała szczególną moc. Tej nocy bowiem, można było poznać swoją przyszłość. W czasach obecnych, Andrzejki są wspaniałą okazją do wspólnych wesołych zabaw, a wróżby traktowane są z przymrużeniem oka. Uczniowie bawili się doskonale, obejrzeli również film edukacyjny opowiadający o Andrzejkowych tradycjach. Zabawy, radości i uśmiechu było bardzo dużo. Czy nasze wróżby się spełnią? Czas pokaże ...

Andrzejkowe zabawy były również w klasie 3b_SP. Dzieci przypomniały sobie tradycje i obrzędy andrzejkowe. Były wróżby i zabawa przy muzyce.

Także każdy uczeń 1b_SP z niecierpliwością losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, poznawał znaczenie wylosowanego koloru, losował wróżby przepowiadające przyszłość. Dużym powodzeniem cieszyły się cukierki z wróżbami. Dzieci wystawiały też buty za próg i rzucały nimi, aby sprawdzić, czy spełnią się ich marzenia. Zabawa dostarczyła dzieciom wiele śmiechu i radości!

Andrzejki w klasie 2A_SP - konkursy, wróżby i super zabawa!

• Konkursu „Orzeł Targówka 2020”

• 24 czerwca 2020 roku odbyła się gala Konkursu „Orzeł Targówka”.  Jest to konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z Targówka. Laureatami zostają młodzi ludzie, osiągający najlepsze wyniki w nauce. W tym roku gala konkursu, odbyła się w formule transmisji online. Laureatka ze Szkoły Podstawowej nr 379 im. Szarych Szeregów „Orłów Targówka 2020” została Kinga Gzocha uczennica klasy 8.

• Fotorelacja -zdalne nauczanie (11 marca - 26 czerwca 2020)