• NASZ RADNY MRDT 2021-2022

• 12.11.2022 19:38

• Franek Malik
        Chodzę do klasy 4a_SP 379 na warszawskim Targówku. W MRDT jestem od września 2021 roku. To moja pierwsza kadencja. Poza obowiązkami w szkole, szkolnym Samorządzie Uczniowskim i MRDT uczę się jęz. angielskiego i gram w piłkę nożną w SP Polonez. Bardzo lubię sport i zawsze daje z siebie wszystko. W wolnym czasie gram w Need For Speed (chyba jak większość moich kolegów). Latem uwielbiam spędzać czas nad wodą. Kocham Mazury i polskie morze, ale zimą jeżdżę na nartach w górach. Jestem typem śpiocha, ale zawsze chętnie wstaje do szkoły, bo gdy już tam jestem czuję się jak ryba w wodzie.Udział w pracach MRDT to dla mnie duże wyróżnienie.
    • Konkursu „Orzeł Targówka 2020”

• 24 czerwca 2020 roku odbyła się gala Konkursu „Orzeł Targówka”.  Jest to konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z Targówka. Laureatami zostają młodzi ludzie, osiągający najlepsze wyniki w nauce. W tym roku gala konkursu, odbyła się w formule transmisji online. Laureatka ze Szkoły Podstawowej nr 379 im. Szarych Szeregów „Orłów Targówka 2020” została Kinga Gzocha uczennica klasy 8.

• Fotorelacja -zdalne nauczanie (11 marca - 26 czerwca 2020)