• Warsztaty

   07.03.2020 17:43

   Klasy o profilu ratowniczo-medycznym w ramach współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym wzięły udział w warsztatach ,,Pielęgniarstwo - fakty i mity,,. Spotkanie było związane z proorientacją zawodową i zainspirowało naszych uczniów do zdobywani wiedzy medycznej.

  • Ciekawe doświadczenie

   07.03.2020 17:42

   To dopiero było nowe, zaskakujące i bardzo ciekawe doświadczenie! Grupa szachistów z 1klasy szkoły podstawowej pod opieką p. Mariusza Świdowicza spotkała się z uczniami klasy 1k liceum, aby zagrać w szachy. Jedni doskonalili umiejętności, inni dopiero się uczyli. Na naukę nigdy nie jest za późno ߘবt;/p>

  • Konferencja

   07.03.2020 17:22

   25 lutego uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunem p. Maćkiem Dobaczewskim uczestniczyli w III Konferencji pn. "Ulepszamy szkolną rzeczywistość" zorganizowaną przez Młodzieżowa Rada Dzielnicy Targówek w Domu Kultury Świt. Na konferencji specjalnym gościem, który w spotkaniu z młodzieżą podzielił się swoim doświadczeniem i pomysłami, jak zmieniać rzeczywistość, w której się uczymy - Jarek Szulski.
   Uczniowie wzięli także udział w warsztatach tematycznych związanych z zaangażowaniem w życie szkoły, zdrowiem psychicznym i bezpieczeństwem w szkole. 
   Na koniec wszyscy uczestnicy konferencji mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Warszawy i dzielnicy Targówek w quizie stworzonym w aplikacji Kahoot. Dziękujemy MRDT za interesującą oraz inspirującą konferencję.

  • Lodowisko

   07.03.2020 17:19

   Inauguracja ferii zimowych - klasy 1C, 1F i 1G rozpoczęły ferie zimowe szalejąc na lodowisku OSiR Targówek pod czujnym okiem wychowawców.

  • Spektakl

   07.03.2020 17:18

   Klasa 1k na spektaklu i w bibliotece 
   Tuż przed feriami klasa 1k obejrzała spektakl "Antygona" Sofoklesa, przygotowany przez Teatr Lektur Szkolnych a także uczestniczyła w zajęciach w Bibliotece Publicznej nr 40. Licealiści rozmawiali o osobowości i wartości człowieka oraz poznali fragmenty powieści "7 dni" o niełatwych relacjach z rówieśnikami.